Nasi uczniowie są niezwykle utalentowani i choć nie każdy z nich lubi się chwalić swoimi osiągnięciami, to jednak czasem niektórzy z nich pozwalają poznać siebie z innej strony.

Jesteśmy z nich bardzo dumni i zawsze trzymamy kciuki za ich sukcesy!

Przemysław Brzeziewicz - "Rysowanie daje mi satysfakcję"

Rysuje mangę i realizm, daje mi to satysfakcję i pieniądze. Od małego rysowałem wszelakie rzeczy m.in. pokemony. Na początku nie lubiłem tego robić, lecz zauważyłem, że jestem w tym dobry, dlatego myślę, aby rozwijać dalej moją pasję po skończeniu  szkoły. Motywy moich prac są wszelakie czasem odwzorowuję coś, co mi się podoba, czasem inspiruję się  czytając mangę, a czasem realizuję zamówienie klienta.

Magda Mikołajczyk – „Marzenia się spełniają”

Pasją Magdy jest taniec, jednym z jej najważniejszych osiągnięć jest zdobycie I miejsca w kategorii Formacje Adults oraz II miejsce w kategorii Mini Formacje Adults podczas Mistrzostw Polski PFT IDO w Koninie

„Te mistrzostwa to tylko efekt ciężkiej pracy, wierzchołek góry. Talent i zdolności to zbyt mało na zdobycie takich osiągnięć. Trzeba włożyć naprawdę dużo pracy, samozaparcia i konsekwencji, aby marzenia się spełniały.”

Kacper Wadełek – „Patrzenie w przyszłość i nowoczesność”

Kacper jest uczniem klasy IIIA. W swoich futurystycznych pracach pokazuje jakie piękno kryje się w nowoczesnych maszynach. Ceni dokładność, pochyla się nad szczegółem. Jego dzieła przybliżają wizję totalnej dominacji maszyn i cyfryzacji ludzkiego życia. Bawi się kreską, a jednocześnie ceni precyzję. Kto wie, może ukazuje świat, w którym za chwilę wszyscy będziemy żyć?

Paulina Korzeniewska – „pasja sposobem na życie”

Mam na imię Paulina! Od ponad pięciu lat zajmuję się wizażem. Swoją przygodę zaczęłam bardzo niewinnie, poprzez tak na prawdę bawienie się paletkami, które kiedyś dostałam od rodziny. Stało się to moją pasją i w niedalekiej przyszłości mam nadzieję, że i sposobem na życie. Dzięki poświęconemu czasowi i wysiłku włożonemu w swoje hobby, miałam przyjemność pracować z wieloma niesamowitymi osobami. Między innymi miałam okazję pracować z południowo koreańskim zespołem Great Guys (podczas koncertu), Alicją Szemplińską (zdjęcia do music video pt. „Gdzieś”), Klaudią Moon Chojnacką (przyśpieszony kurs makijażu koreańskiego). Jak i mam przyjemność ciągłej współpracy z wizażystą gwiazd, twórcą marek kosmetycznych i współwłaścicielem sieci sklepów „Kontigo” Harrym Jeffersonem. W obecnym momencie pod okiem Harrego Jeffersona przechodzę szkolenie businessowe i wizażowe. Po ukończonych szkoleniach wyjeżdżam do Korei Południowej, by pasję połączyć z zawodem w świecie kpopowej (koreański pop) kultury i pracować z różnymi artystami. :)

Jakub Konieczka - "Chcieć, to móc!"

Jakub Konieczka jest uczniem klasy IIIc. Od 2016 roku trenuje koszykówkę na wózku. Ze swoją drużyną zdobył wiele nagród. Doceniono jego talent i zaangażowanie, przyznając tytuł Najlepszego Sportowca Dzielnicy Białołęka 2019 r.
Koszykówka to jego pasja i powołanie. Pokazuje nam, że chcieć to móc!

Aleksandra Bryczyńska - "Anime to cały świat"

Cześć, mam na imię Ola. Obecnie chodzę do drugiej klasy liceum. Mówiąc szczerze, rysuję od dziecka. Oczywiście zaczęło się od bazgrołów, ale z biegiem lat moje rysunki zmieniły się diametralnie. Najczęściej posługuję się stylem anime i realistycznym.

Dziś jest to jeden z najpopularniejszych rodzajów rysunku wśród artystów w każdym wieku. Anime to nie tylko rysunki komiksów i kadry z kreskówek, to cały kierunek w sztuce. Kreskówki anime są bardzo popularne w naszym kraju. Anime to cały świat - osobliwy, oryginalny, tworzymy w nim własne komiksy i szkice. Bardzo podoba mi się ta kreska. Realistycznie najczęściej rysuje moich idoli.

Oczywiście moje prace nie są perfekcyjne, dużo mogłabym w nich jeszcze poprawić,  ale nadal się uczę. Moim największym marzeniem jest zostać wizażystką. Mam nadzieję że moje zainteresowania pomogą mi w przyszłości w osiągnięciu sukcesu w tym zawodzie.

Patrycja Lemańska – „Siła kreski”

Patrycja jest uczennicą klasy IC, bardzo lubi rysować ołówkiem. Tematem jej prac jest przede wszystkim natura, swoją uwagę skupia na kwiatach oraz zwierzętach. Jej dzieła odznacza połączenie realizmu z niezwykłą wrażliwością.

Dominik Kalinowski – „Najważniejszy jest pierwszy krok”

Dominik Kalinowski to uczeń klasy IC. Jego rysunki przenoszą nas w nieodgadniony świat fantazji. Jak sam mówi, po narysowaniu pierwszej kreski zaczyna tworzyć stworzenie, improwizując aż do skutku. Dzięki temu możemy podziwiać wspaniałą galerię postaci niczym z filmów fantasy.