Terapia logopedyczna skierowana jest do uczniów u których istnieje potrzeba usunięcia bariery komunikacyjnej  spowodowanej przez różne czynniki.
Od prostych wad wymowy do zaburzeń związanych z rozwojem emocjonalnym, intelektualnym czy społecznym.
Zajęciami terapeutycznymi objęci są również uczniowie dwujęzyczni, z Zespołem Aspergera, autyzmem, jąkający się, niedosłyszący i dyslektycy.
Prowadzące zajęcia logopedyczne posiadają rzetelną wiedzę z zakresu psychologii, pedagogiki, neurologii i podstaw medycyny.
Na zajęcia w pierwszej kolejności przyjmowani są uczniowie z orzeczeniami i opiniami z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej, a także wszyscy uczniowie z klas 0 - 3 wymagający terapii po wcześniejszej diagnozie na terenie szkoły.
Terapia logopedyczna dostosowana jest do indywidualnych potrzeb ucznia we współpracy z innymi specjalistami po dokładnej analizie dostarczonej dokumentacji i rozmowie z rodzicami.
Gabinet logopedyczny wyposażony jest w nowoczesny sprzęt niezbędny do terapii i co roku doposażany w nowe, ciekawe pomoce.

Zajęcia logopedyczne prowadzą:
mgr Agnieszka Piskowska -
absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie, specjalność edukacja wczesnoszkolna zintegrowana z pedagogiką przedszkolną i logopedią, podyplomowo ukończyła logopedię i neurologopedię oraz posiada kwalifikacje I i II stopnia kursu terapii Integracji Sensorycznej. Ukończyła liczne kursy kwalifikacyjne i doskonalące.
mgr Marta Żuchowska -
absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w zakresie logopedii, podyplomowo ukończyła neurologopedię, posiada kwalifikacje do prowadzenia terapii pedagogicznej oraz I i II stopień z zakresu języka miganego. Ukończyła liczne kursy kwalifikacyjne i doskonalące.