mgr Przemysław Nietubyć - nauczyciel rehabilitant

F – funkcjonalne, ukierunkowane na odtworzenie utraconych funkcji, czynności i sprawności dziecka. Nauczanie i wzmacnianie zadań ruchowych przydatnych w codziennym życiu oraz nawyków prawidłowej, aktywnej postawy.

A – adaptacyjne czyli dostosowane do możliwości poznawczych oraz psycho – ruchowych ucznia.

J - jedyne w swoim rodzaju, odpowiadające na bieżące, wynikające z danej chwili potrzeby wychowanka, z Jego dyspozycji dnia.

N – nowe, opierające się na aktualnych trendach usprawniania, wiarygodnych metodach rehabilitacyjnych oraz akceptowane dla dziecka.

E - efektowne, bo prowadzone także w formie zabawowej oraz efektywne, bo pokazujące wymierne wyniki w postaci np. zwiększonego zakresu ruchu, większej ilości powtórzeń ćwiczenia czy dokładniejszego wykonania zadania.

• Jestem absolwentem Wydziału Wychowania Fizycznego (1995) oraz Rehabilitacji Ruchowej (1998) AWF Józefa Piłsudskiego w Warszawie.
  • Prowadzę zajęcia rehabilitacyjno-sportowe oraz usprawniające z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnościami narządu ruchu i wadami postawy od początku studiów jako fizjoterapeuta czy instruktor narciarstwa.
  • Jestem dyplomowanym fizjoterapeutą uwierzytelnionych metod takich jak: PNF, McKenzie, Ortopedyczna Terapia Manualna itp.
  • Odbywałem staże rehabilitacyjne w USA, Anglii i Niemczech.
  • Prywatnie jestem mężem i ojcem czwórki dzieci.