25 września 2024 roku na gali wręczenia Honorowych Wyróżnień Prezydenta m.st. Warszawy „Szkoła z pomysłem”,

nasze liceum  zostało uhonorowane wyróżnieniem „Szkoła z pomysłem” w kategorii: Szkoła z pomysłem na... kulturę.

---------------------------------------------------------

Od roku szkolnego 2020/21 realizujemy projekty w ramach Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych.

Do tej pory zostały zrealizowane projekty:

- Zdrowie na talerzu - gotowanie na ekranie

- „Niebieska strona życia” – poradnik oswajania autyzmu

- „Jeśli dziś jest środa to jesteśmy w ….” – vlogi uczniów cudzoziemskich o krajach ich pochodzenia

- Za górami za lasami... - posłuchajcie naszej bajki” - audiobooki dla najmłodszych.

---------------------------------------------------------

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas kulturowych realizowały projekt "Impresje obiektywu", w ramach którego odbywały się m.in. warsztaty fotograficzne. Poniżej prezentujemy wybrane dzieła naszych uczniów:

W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie liceum realizują projekt czytelniczy "Polecajki na 102", który jest jednym z elementów Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Nasi licealiści chętnie sięgają po nowości zakupione do naszej biblioteki, a oto kilka recenzji: