14 czerwca 2024

CII Liceum Ogólnokształcące z  Oddziałami Integracyjnymi

Uczniowie CII LO realizują projekt Akademii Pedagogiki Specjalnej

Uczniowie naszego liceum pod opieką pani Anny Magdziak i pani Agnieszki Januszewskiej, biorą udział w projekcie Akademii Pedagogiki Specjalnej pt. „Nauka w służbie rozwijania talentów, samorozwoju i kształtowania motywacji młodzieży”, który został dofinansowany ze środków budżetu państwa przyznanych przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach Programu „Społeczna odpowiedzialność nauki II – Popularyzacja nauki.

W ramach projektu uczestniczyliśmy w wykładach i warsztatach dotyczących prowadzenia badań naukowych, kreatywności i komunikacji, zwiedziliśmy również Muzeum Marii Grzegorzewskiej, a dzień na uczelni zakończyliśmy ekscytującą grą terenową.

Uczniowie zainspirowani zajęciami na @apswarszawa, przygotowali kreatywną lekcję, która łączyła doskonalenie giętkości myślenia z badaniami naukowymi.